Théa Nordic Norge
Ekornrudveien 31A
1410 Kolbotn

Telefontid kundeservice Norge (9-17)

T: +47 977 98 508
E: n.hansen@thea-nordic.com


Hvis du har medisinske spørsmål eller klager på produkter eller ønsker å rapportere uønskede hendelser / bivirkninger direkte til Théa Nordic kan du bruke informasjonen nedenfor:


E-mail: safety@thea-nordic.com


Tel: +47 977 98 508  eller +46 727 100 370 (telefontid 9-15)


Du bør alltid informere din lege eller tannlege hvis du har bivirkninger. Din lege eller tannlege kan avgjøre om hendelsen innebærer behandlingen må endres.

De kan også gi informasjon fra journalsystemet, som er nyttig å evaluere bivirkning.


Du kan selv melde bivirkninger av medisiner til Legemiddelverket ved hjelp av meldeskjema på Internett. Du kan også melde bivirkninger på vegne av dine nærmeste.


Ved hjelp av meldeskjema på Internett kan du melde bivirkninger til Legemiddelverket. Meldeskjemaet ligger i Altinn og krever innlogging ved hjelp av en elektronisk ID (MinID, BankID, Commfides eller Buypass) via ID-porten. Dette sikrer at uvedkomne ikke får tilgang til dine opplysninger. Her kan du lese mer om elektronisk ID og hvordan du får elektronisk ID.

Lege, tannlege og farmasøyt på apotek kan også melde bivirkninger på dine vegne, gjennom et eget meldesystem for helsepersonell. Det er ikke nødvendig å melde bivirkningen på nytt, dersom du vet at helsepersonell allerede har meldt på dine vegne.


Daniel_Folkesson
Daniel Folkesson
CFO
d.folkesson@thea-nordic.com
+46 727 10 86 60
maria hedström-3516 jpg
Maria Hedström
Nordic Product/Brand Manager

maria.hedstrom@theapharma.com

+46 702 12 51 51

Nils_Petter
Nils-Petter Hansen
Business Unit Manager
+47 977 98 508
Johan_Marlowe
Johan Marlowe
CEO Théa Nordic AB
j.marlowe@thea-nordic.com
+46 705 15 08 32
Marianne M web
Marianne Mellem
Key Account Manager/ Autorisert optiker

m.mellem@thea-nordic.com
+47 971 42 835

Bild saknas
Dejan Nguyen
Nordic Product/Sales Manager

d.nguyen@thea-nordic.com

+46 727 14 88 85

Peter rune
Peter Rune
Nordic Sales Manager OTC

p.rune@thea-nordic.com

+46 763 07 46 27

Kamal_Sandhu
Kamal Sandhu
Product specialist

k.sandhu@thea-nordic.com
+47 916 04 088

Thomas_Stavsøien
Thomas Stavsøien
Product specialist
t.stavsoien@thea-nordic.com
+47 975 73 156
Ulf_Westerlund
Ulf Westerlund
Marketing Manager
u.westerlund@thea-nordic.com
+46 705 15 46 32